Plán vystoupení 2018
ROK 2024
2.3. sobota Rosice u Chrasti - posezení se seniory
9.3. sobota Sloupnice u Litomyšle
16.3. sobota Hynčice
1
ROK 2023
21.01. sobota Zábrodí Posezení s hudbou
17.03. pátek Mílovice u Hořic KD začátek v 17 hodin
19.04. středa Skřivany
06.05. sobota Sukorady u Hořic Sraz rodáků
20.05. sobota nebo
10.06. sobota Borovnice u Rychnova nad Kněžnou
23-26.5. s-p. Bánská Bystrica
03.06. sobota Skalička výročí 100 let hasičů
14.06. středa Seniorské setkání souborů z ciziny, Polska a Slovenska HK
02.09. sobota Myslivecký den Skalice
16.09. sobota Dolní Brusnice okr. Trutnov
03.10. úterý Police nad Metují Mezinárodní den seniorů začátek v 15 hodin
11.11. sobota Batňovice
6.12. středa Česká Skalice Vystoupení pro seniory
16.12. sobota Dymokury Vystoupení pro seniory
ROK 2022
05.05.2022. čtvrtek Svitavy DEN MATEK
08.05.2022 neděle Velichovky
21.05.2022 sobota Poděbrady
31.05.2022 úterý Olomouc
11.06.2022 sobota Rašín u Hořic
10.06.2022 pátek Praha Karlín - ZRUŠENO!!!
18.06.2022 sobota Bílsko Sraz rodáků
30.07.2022 sobota Herálec sraz rodáků
03.09.2022 sobota Ostroměř Slavnost hasičů
26.11.2022 sobota Lukavice u Ústí na Orlicí Sraz rodáků
ROK 2021
ROK 2020
29.01.2020 středa Domov pokojného stáří Vysoké Mýto začátek v 15 hodin
04.02. 2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hodin
03.03.2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hodin
11.03.2020 středa Letovice u Blanska
14.3.2020 sobota Drak divadlo Hradec králové soutěž
07.04.2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hodin
25.04.2020 sobota Kolín divadlo soutěž
05.05.2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hodin
30.05.2020 sobota Čistěves slavnosti na počest války 1866
02.06.2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hodin
28.06.2020 neděle U letců- Hradec Králové festival seniorských skupin z celé ČR
07.07.2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hodin
18.07.2020 sobota Muzeum Svratouch - sraz historických vozidel
04.08.2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hodin
01.09.2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hodin
06.10.2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hodin
03.11.2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hodin
01.12. 2020 úterý Velichovky začátek v 15.30 hod
ROK 2019
08.01.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod.
19.01.2019 pátek Železný Brod- sklářský ples předtančení ve 21 hodin a v 23 hodin
05.02.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod.
08.02.2019 pátek Černilov- ULITA předtančení na ples
05.03.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod.
08.03.2019 pondělí Kunštát na Moravě začátek v 15 hodin
30.03.2019 sobota Rokytno začátek v 16 hodin soukromá akce J.Bělohoubková
02.04.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod.
09.04.2019 úterý Vysoké Mýto Dům pokojného stáří začátek v 15.00 hod. JEŽÍŠKOVA VNOUČATA
07.05.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod.
11.05. 2019 sobota Chvalský zámek- Praha- Horní Počernice
18.05.2019 sobota Sruby u Chocně zahrádkáři začátek ve 14.00 hod.
04.06.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod.
15.06.2019 sobota Horní Jelení poř.město Hor.Jelení začátek v 16.00 hod.
02.07.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod.
13.07. 2019 sobota Chlumec nad Cidlinou soukromá akce
20.07.2019 sobota Svratouch pořadatel muzeum Sraz historických motocyklů
27.7.2019 sobota Velký Týnec u Olomouce- přehlídka seniorských tanečních skupin
06.08. 2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod.
17.8. 2019 sobota Posvícení Újezd
18.8.2019 neděle Dožínky Chlumec - pořádá muzeum Loreta - Město Chlumec n.C.
24.8. 2019 sobota Rychnovek - posezení na návsi
2.9.2019 pondělí SVK výročí 70 let od založení knihovny
03.09.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15,30 hod.
14.09.2019 sobota Vlkovský jarmark, pořadatel OÚ Vlkov začátek v 15.00 hod.
21.09.2019 sobota Posvícení Třebeš 13.30 hod. 2 obrazy dále budeme pokračovat do
Bělé u Jevíčka začátek v 18 hod. slavnostní otevření KD po rekonstr.
01.10.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod
02.10.2019 středa Lovčice posezení se seniory začátek v 17 hod
05.10.2019 sobota Holice město slavnostní otevření nádraží
26.10.2019 sobota Provodov Šonov posezení seniorů začátek v 18 hod.
05.11.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod.
23.11.2019 sobota Heřmanův Městec , MěÚ Sportkult předtančení na plese sport a kultura
03.12.2019 úterý Velichovky lázně začátek v 15.30 hod.
ROK 2018
17.01.2018 středa Domov seniorů HK, Grand Park začátek ve 14 hodin
23.01.2018 úterý Červený Kostelec domov pro seniory začátek ve 14 hodin - akce JEŽÍŠKOVA VNOUČATA
27.01.2018 sobota Sokol Pardubice předtančení na plese, začátek ve 22 hodin
05.03.2018 pondělí Hořice SPOLEK HOŘICKÝCH ŽEN začátek v 17 hodin
10.03.2018 sobota Soutěž Divadlo Drak Hradec Králové začátek v 10 hodin
10.03.2018 sobota Střezetice OU MDŽ začátek v 17 hodin
14.03.2018 středa Letovice u Blanska začátek v 17 hodin
24.03.2018 sobota Mcely u Nymburka vystoupení na plese začátek v 19:30 hodin
10.04.2018 úterý Frýdek-Místek setkání seniorů
19.04.2018 čtvrtek Adamov u Brna
28.04.2018 sobota Kolín - postup do celonárodní soutěže
01.05.2018 úterý Česká Skalice
08.05.2018 úterý Velichovky oslava osvobození
12.05.2018 sobota Soukromá oslava Slatina
19.05.2018 sobota Zdobín OU
09.06.2018 sobota Náchod historická vozidla
22.06.2018 pátek SOU Vocelova HK oslava 60 let výročí založení OU u Vrtule Hradec
Králové Věkoše
23.06.2018 sobota Skalička 95 let HS
30.06.2018 sobota Hradec Králové soukromá akce
01.07.2018 pátek - středa Všesokolský slet Praha
18.08.2018 sobota Újezd posvícení
05.09.2018 středa Chrudim seniorcentrum, začátek v 15 hodin
08.09.2018 sobota Semonice dýnování začátek v 15 hodin
28.09.2018 pátek Hradec Králové Slavnosti vína Žižkovy sady, ve 13:30 hodin
28.09.2018 pátek Kratonohy začátek v 17 hodin
29.09.2018 sobota Vilantice – křest knihy začátek v 15.30 hod
13.10.2018 sobota Leština u Vysokého Mýta oslava 100 let výročí obce
27.10.2018 sobota Dolní Ředice oslava 100. výročí ČSR začátek v 17 hodin
28.10.2018 neděle Ždírec nad Doubravou oslava vzniku ČSR
10.11.2018 sobota Všestary obec- budova knihovny- předvánoční posezení
24.11.2018 sobota Rožnov u Velichovek Hubertská zábava
26.11.2018 pondělí Adalbertínum HK svaz seniorů
Vystoupení ve Velichovkách:
06.02.2018 úterý v 15:30
06.03.2018 úterý v 15:30
03.04.2018 úterý v 15:30
05.06.2018 úterý v 15:30
03.07.2018 úterý v 15:30
07.08.2018 úterý v 15:30
04.09.2018 úterý v 15:30
02.10.2018 úterý v 15:30
06.11.2018 úterý v 15:30
04.12.2018 úterý v 15:30
Kontakt
Zdena Klimešová
608 580 297
(vedoucí spolku)
Eva Ornstová
737 718 480 e.ornstova@seznam.cz
(pokladní - smlouvy, fakturace, vedení účetnictví)
Stanislava Mlatečková
606 407 267 mlateckovas.@seznam.cz (dopravní referentka -jednání s dopravci,termíny,
zajištění dopravy na vystoupení)
Jiřina Bělohoubková
723 562 640 atelierinna@seznam.cz
(obchodní zástupce - nabídky vystoupení, volné termíny, jednání s pořadateli, smlouvy)
Eva Kuršová (choreografie a hudba, taneční pedagožka)